Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerAtık Plastik Piroliz Makinesi

Plastiğe Yağ Veren Tam Sürekli Atık Plastik Piroliz Makinesi

iyi kalite Dizel Makineye Atık Plastik satış için
iyi kalite Dizel Makineye Atık Plastik satış için
Ben sohbet şimdi

Plastiğe Yağ Veren Tam Sürekli Atık Plastik Piroliz Makinesi

Çin Plastiğe Yağ Veren Tam Sürekli Atık Plastik Piroliz Makinesi Tedarikçi

Büyük resim :  Plastiğe Yağ Veren Tam Sürekli Atık Plastik Piroliz Makinesi

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: OURSUN
Sertifika: CE GS
Model numarası: OS-200T

Ödeme & teslimat koşulları:

Teslim süresi: 90 iş günü
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Anahtar kelimeler: plastikten yakıt yapmak Modeli: OS-200T
Çalışma basıncı: Normal basınç Günlük üretim kapasitesi: 10 ton ila 500 ton arası
Çalışma mothod: Tamamen sürekli Garanti: 2 yıl

Plastiğe Yağ Veren Tam Sürekli Atık Plastik Piroliz Makinesi

Fabrikamız en son piroliz teknolojisini benimser ve onlarca yıl süren inovasyon ve geliştirmeden sonra çeşitli patent ve sertifikalar elde etmişlerdir. Üstün performans, rekabetçi fiyat, yüksek verimlilik, bakım kolaylığı ve maliyet tasarrufu ile yurtiçinde ve yurtdışında yaygın olarak kabul edilmiştir.

Yetenekli profesyonellerimiz, müşterilere sivil çizimler, kurulum ve montaj, denetim, ihtiyaç duyulan en uygun hepsi bir arada çözümler sunacaktır.

satış sonrası servis yanı sıra devreye alma ve personel eğitimi.

Ana hammadde: PP, PE ve PS.

Gerekli güç: yaklaşık 280KWH / Ton

Atık plastiklerin işlenmesi için günlük kapasite: 10 ton ile 500 ton arası

Yağ oranı: farklı hammaddelere göre% 50 ila% 90 arasında

Yakıt ekipmanlarının atmosferik basınç çatlama üretimi için çevre dostu ve enerji tasarruflu atık plastiklerin işlevi ve özellikleri:

Ekipmanın işlevi, atık plastikler içindeki organik polimer zincirlerini kesmek ve bunları düşük moleküler hidrokarbonlar-yakıta indirgemek için atmosferik basınç reaktöründe katalitik olarak kırılmak üzere atıklar içinde atılan atık plastiklerin kullanılmasıdır.

Cihazın üretim sürecinde oluşan C5'in altında bulunan yanıcı pıhtılaşmayan gaz, gaz geri kazanım cihazı ile geri kazanılır ve ekipmanın ısıtılması için yakıt yakıcıya yakılacak olan boru hattı tarafından düzenlenir ve böylece ikincil kirliliğin ortadan kaldırılması sağlanır. çevreye gaz.

Özellik:

  • Çatlama işlemi sırasında oluşan yanıcı gazla ısıtılır (ton başına hammadde başına yaklaşık 60 kg gaz). Her bir ton hammadde, doğrudan gaz emisyonunun neden olduğu kirliliği ortadan kaldıran ve ekonomik yararı arttıran (hammaddelerin ton başına ekonomik faydası 400 yuan'dan fazla olan) 500 dereceden fazla elektrik enerjisi tasarrufu sağlar.
  • Atmosferik çalışma, bilgisayar izleme, çoklu koruma ve iyi güvenlik.
  • Katalitik çatlama tamdır. Atık plastiklerdeki organik bileşenleri tamamen parçalayabilir ve yüksek bir yağ verimine sahiptir (günde işlenen atık plastik miktarı 2 tondan fazla veya günlük yağ 1 tondan fazladır).
  • İyi çevresel performans. Su kirliliğinden kaçınmak için hammaddelerin temizlenmesi gerekmemektedir. Üretilen gaz, enerji tasarrufu ve çevre dostu olan ekipmanın ısıtılması için kullanılır. Tortu, karbon siyahı endüstrisinin bir hammaddesi olarak satılabilecek veya doğrudan kömür yakma işlemine dahil edilebilen kömür tozudır.
  • yüksek derecede otomasyon. Ekipman tamamen bilgisayar kontrollüdür, kullanımı kolaydır ve daha az personel gerektirir. Günlük 30 tonluk tek bir vardiya sadece 4 ila 6 kişi gerektirir.
  • Sabit basınçlı tip yüksek sıcaklık cüruflu deşarj (firmamızın patenti) cüruf deşarjının sızıntısının neden olduğu güvenlik tehlikesini çözmek için kullanılır.
  • Boşluklu karıştırıcı (firmamızın patenti) ve özel ısı ileten ortam, plastiklerin ısıtma işleminde jelleşme problemini ve yavaş ısıtma oranını çözmektedir.
  • Gaz geri kazanım regülatörü tedarik cihazı (firmamızın patenti), çatlama işleminin kararsızlığının neden olduğu ısı akışının kararsız olduğunu ve sıcaklığın kontrol edilemediği problemini çözmektedir.
  • Özel plastik çatlama katalizörü (firmamızın özel teknolojisi) formülasyonu ve plastik çatlama işlemi (firmamızın patentinde) kullanılmaktadır. Sıvı fazlı katalitik çatlama ve gaz fazı katalitik çatlamasının kombinasyonu, sıvı faz katalitik çatlama ve kötü yağ kalitesinin dezavantajlarını önler ve gaz fazı katalitik çatlama için yüksek sıcaklık ve yüksek enerji tüketiminin dezavantajlarını önler.
  • Yağ balmumu yağı sorununu çözmek için mum yağı online çoklu katalitik çatlama teknolojisi kullanımı.

Piroliz ve damıtma sonrası elde ettiğimiz 4 nihai ürün. Ve bunların kullanımı aşağıda.


1- Arıtma yağı

(1) dizel yağı (0 # veya 5 #)

Tüm yağlar için% 75 - 80 içerir. Ve forklift ve diğer mühendislik kamyonu, gemi, jeneratör ve vb kullanılabilir.

(2) benzin yağı

Tüm yağlar için yaklaşık% 20 içerir. Ve 1 : 1'de daha yüksek olan bir ocağı değerindeki yağla karıştırıldıktan sonra ya da doğrudan benzinli jeneratörde kullanılan otomobil yağı olabilir.


2- Gaz

Yeniden kullanılacak. (İşleme sırasında üretilen yanıcı gaz, tüm plastik piroliz işlemi için çok fazla enerji tasarrufu sağlayacak ekipmanın ısıtılması için yakıt olarak geri dönüştürülebilir.)

3- Su

Yoğuşma suyu olarak tekrar kullanılacaktır.

4- Cüruf

Kömür ve karbon ile birlikte aktif karbon ve karbon çubuk veya yanma yapılabilir.

Hizmet

1. Montaj çizimlerini sitenize göre tasarlayın.

2. Ana ekipman için 2 yıl içerisinde (işletim prosedürlerinin ve yapay hasarların ihlali hariç) kalite garantisi verin.
3. Makine için ömür boyu bakım sağlar.
4. Yükseltme teknolojisi ücretli hizmetler sağlar (müşterilerin izni altında).

5. Her bir makine grubu için, kurulumunuza rehberlik edecek, makineyi test edecek ve işçilerinizi eğitecek bir teknisyen gönderilecektir.

Not:

1. Müşterilerimiz, şirketimizin ekipmanını sipariş etmeden önce yerel atık plastiği için pazar araştırması yapmalıdır. Sadece güvenilir hammadde tedariki vardır, o zaman yatırımınızın geri dönüşü sağlanacaktır.
2. Odak ateş alanı için ekipman üretim ve depolama alanları, havai fişek için kesinlikle yasaktır. Lütfen konut sakinlerinden uzak durun.

İletişim bilgileri
Anhui Oursun Resource Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Eileen Lee

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)