Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerAtık Plastik Yağlama Sistemi

Atık Plastik Geri Dönüşüm Süreci ile Sürekli Atık Plastik Yağlama Sistemi

iyi kalite Dizel Makineye Atık Plastik satış için
iyi kalite Dizel Makineye Atık Plastik satış için
Ben sohbet şimdi

Atık Plastik Geri Dönüşüm Süreci ile Sürekli Atık Plastik Yağlama Sistemi

Çin Atık Plastik Geri Dönüşüm Süreci ile Sürekli Atık Plastik Yağlama Sistemi Tedarikçi

Büyük resim :  Atık Plastik Geri Dönüşüm Süreci ile Sürekli Atık Plastik Yağlama Sistemi

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: OURSUN
Sertifika: SGS CE GS
Model numarası: OS-75T

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 305
Teslim süresi: 90days
Yetenek temini: 100sets
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Anahtar kelimeler: plastiği yağa çevirmek Modeli: OS-80T
Sertifika: SGS CE GS Ana hammadde:: PP, PE ve PS.
Son ürünler: arıtma yağı, benzin yağı, Gaz, Su, Cüruf İşlevi: Sürekli Piroliz Tesisi

Atık Plastik Geri Dönüşüm Süreci ile Sürekli Atık Plastik Yağlama Sistemi

Atık Plastik Yağlama Sisteminin ana mantığı

Otomobil endüstrisinin hızla gelişmesiyle birlikte, her yıl hurdaya çıkarılan lastik sayısı artmaktadır. Atık lastikler uygun şekilde kullanılmadığında, çevreye ciddi kirlilik yaratabilir ve yangın için ciddi sorunlara neden olabilir.
Atık lastiklerin mevcut çevresel arıtımı rejeneratif teknolojiyi kullanmaktır; bir yanda proje yenilenemeyen kaynakların sömürülmesini azaltabilir ve çevreyi koruyabilir, diğer taraftan projenin piroliz makinesi yakıtı çıkardığında yakışıklı karı vardır. hükümetin de sübvansiyonları olacak

Atık plastik piroliz tesisimiz en son piroliz teknolojisini benimser ve onlarca yıl süren inovasyon ve geliştirmeden sonra çeşitli patent ve sertifikalar elde etmişlerdir. Üstün performans, rekabetçi fiyat, yüksek verimlilik, bakım kolaylığı ve maliyet tasarrufu ile yurtiçinde ve yurtdışında yaygın olarak kabul edilmiştir.

Yetenekli profesyonellerimiz, müşterilere sivil çizimler, kurulum ve montaj, denetim, ihtiyaç duyulan en uygun hepsi bir arada çözümler sunacaktır.

satış sonrası servis yanı sıra devreye alma ve personel eğitimi.

Ana hammadde: PP, PE ve PS.

Gerekli güç: yaklaşık 280KWH / Ton

Atık plastiklerin işlenmesi için günlük kapasite: 10 ton ile 500 ton arası

Yağ oranı: farklı hammaddelere göre% 50 ila% 90 arasında

Piroliz ve damıtma sonrası elde ettiğimiz 4 nihai ürün. Ve bunların kullanımı aşağıda.


1- Arıtma yağı

(1) dizel yağı (0 # veya 5 #)

Tüm yağlar için% 75 - 80 içerir. Ve forklift ve diğer mühendislik kamyonu, gemi, jeneratör ve vb kullanılabilir.

(2) benzin yağı

Tüm yağlar için yaklaşık% 20 içerir. Ve 1 : 1'de daha yüksek olan bir ocağı değerindeki yağla karıştırıldıktan sonra ya da doğrudan benzinli jeneratörde kullanılan otomobil yağı olabilir.


2- Gaz

Yeniden kullanılacak. (İşleme sırasında üretilen yanıcı gaz, tüm plastik piroliz işlemi için çok fazla enerji tasarrufu sağlayacak ekipmanın ısıtılması için yakıt olarak geri dönüştürülebilir.)

3- Su

Yoğuşma suyu olarak tekrar kullanılacaktır.

4- Cüruf

Kömür ve karbon ile birlikte aktif karbon ve karbon çubuk veya yanma yapılabilir.

Atık plastikten yağ makinesine ÖZEL ÖZELLİKLER

Cihazın işlevi, atmosferik şartlar altında katalitik kırma reaktöründe her türlü atığın kullanılmasıdır ve organik polimer zincirini atık plastiğinde keser ve düşük moleküler hidrokarbonlar - yakıta indirgenir. C5 altında işlem yapılmayan ve gaz geri kazanım ünitesi tarafından geri dönüştürülen ve voltaj stabilizasyonundan sonra yakıt brülörüne borulanan, cihaza giden ısıyı çevreye sekonder kirliliğin ortadan kaldırdığı C5 altında bulunan yanmayan ve yanıcı gaz.
Onun ekipmanı ile karakterizedir:
1, piroliz sırasında üretilen yanıcı gaz kullanımı ve elektrik enerjisi 500 derece (her ton hammadde için yaklaşık 60kg üreten) kadar tasarruf, doğrudan boşaltma gazı neden olduğu kirliliği ortadan kaldırır ve ekonomik verimliliği artırır. Her ton hammadde için 60 USD avantaj sağlar).
2, atmosferik basınç operasyonu, bilgisayar monitörü, çoklu koruma, güvenlik iyidir.
3, Katalitik tamamen çatlama. Çöp plastiğinde organik maddeleri tamamen kırın ve yağ oranı daha yüksektir (tek kap günlük işlem kapasitesi 2 ton atık plastik veya bir ton yağ üreten).
4, İyi çevresel performans. Ham maddeleri yıkamayın ve su kirliliğinden kaçının. Bir gaz için ortaya çıkan kendi kendine ısıtma cihazı, kalıntı karbon siyahı ve karbon çubuğunun hammaddesi olarak kullanılabilen toz kömürü veya kömür ve karbon ile birlikte yanmadır.

5, Bizim makine sistemi SÜREKLİ ve OTOMATİK tipi. Bilgisayar kontrollü ekipman, basit operasyon, daha az personel kullanarak, 10 ton işleme ekipmanı için sadece sekiz kişi 24 saat çalışır.

6, sabit sıcaklık slagging cihazı (şirketin patent) kullanarak, sızıntı tokat çözmek için bir güvenlik riski teşkil etti.
7, plastik ısıtma işlemi gumming sorunları ve yavaş ısınma eksiklikleri çözmek için parti tipi karıştırıcı (şirketin patent) ve özel iletim ortamı kullanma.
8, gaz geri kazanım ve voltaj stabilize tedarik cihazı (şirketin patent) kullanarak, ısı istikrarsızlık ve sıcaklık kontrol edilemeyen çatlama işlemi kararsızlık tarafından üretilen gaz akışını çözmek için.
9, özel bir plastik kırma katalizör formülasyonu (şirketin özel teknolojisinin) ve plastik çatlama işleminin (şirketin patentinin) kullanılması. Sıvı fazda ve katalitik parçalama kombinasyonunda, sıvı fazda katalitik çatlama için zayıf yağ kalitesinden kaynaklanan olumsuzluklardan kaçınmak ve gerekli yüksek sıcaklıklarda ve buhar fazında katalitik çatlama için büyük enerji eksikliklerinden kaçınmak için.

10, fazla balmumu yağı çözmek için çoklu kataliz ve piroliz teknolojisini benimseyin.

Satış sonrası servis:

  • Şirketimiz tarafından sağlanan ekipman anahtar teslimi bir projedir ve ana kuruluşun kalite garantisi süresi iki yıldır (işletme prosedürlerinin ve insan yapımı hasarların ihlali hariç)
  • Firmamız tarafından sağlanan ekipman ömür boyu tamir edilmektedir.
  • Şirketimiz tarafından sağlanan ekipman, tüm ömür boyu teknoloji ücretli yükseltme hizmetinden (müşteri gönüllü olarak) faydalanmaktadır.
  • Şirketimizin ekipmanını sipariş etmeden önce, lütfen yerel atık plastik pazar araştırmasında iyi bir iş yapın. Sadece güvenilir hammadde tedariki, yatırım getirinizi garanti edebilir.
  • Ekipmanın üretim ve depolama alanları, temel yangın önleme alanlarıdır ve havai fişekler kesinlikle yasaktır; Lütfen konut alanlarından uzak durun.

İletişim bilgileri
Anhui Oursun Resource Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Eileen Lee

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)