Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerAtık Plastik Piroliz Makinesi

280KWH / Ton Atık Plastik Piroliz Makinesi / Sürekli Atık Lastik Piroliz Tesisi

iyi kalite Dizel Makineye Atık Plastik satış için
iyi kalite Dizel Makineye Atık Plastik satış için
Ben sohbet şimdi

280KWH / Ton Atık Plastik Piroliz Makinesi / Sürekli Atık Lastik Piroliz Tesisi

Çin 280KWH / Ton Atık Plastik Piroliz Makinesi / Sürekli Atık Lastik Piroliz Tesisi Tedarikçi

Büyük resim :  280KWH / Ton Atık Plastik Piroliz Makinesi / Sürekli Atık Lastik Piroliz Tesisi

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: OURSUN
Sertifika: GS CE SGS
Model numarası: OS-90T

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 305
Teslim süresi: 90days
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Anahtar kelimeler: Plastik atıkların sıvı yakıtlara pirolizi Modeli: OS-90T
Türü: atık plastik süreci Çalışma basıncı: Normal basınç
Güç: yaklaşık 280 KWH / Ton Günlük üretim kapasitesi: 10 ton ila 500 ton arası

280KWH / Ton Atık Plastik Piroliz Makinesi / Sürekli Atık Lastik Piroliz Tesisi

Çin, Amerika ve Tayvan ortak girişim tarafından kurulan Anhui Oursun Kaynak Technology Co, Ltd, teknoloji araştırma ve geliştirme, tasarım, üretim ve satış entegre teknoloji geliştirme odaklı çevre koruma kuruluştur. Şirketin tamamen bilimsel araştırma ekibi, bilimsel araştırma gücü ve Çin'in bilimsel ve teknolojik kenti olan Hefei'nin insan kaynakları avantajına dayanıyor. Artık atık plastik için akaryakıt yakıtına yönelik teknolojimiz, Çin Sanayi ve Bilgi Teknolojileri Bakanlığı tarafından (ilk parti) Geliştirilmiş Kaynak Kullanımı için İleri ve Uygun Teknoloji Dizini'nde listelenmiştir. Ve biz şimdi dünya pazarında plastik yağ dönüştürme makine için önde gelen üretici ve ihracatçı.

Fabrikamız en son piroliz teknolojisini benimser ve onlarca yıl süren inovasyon ve geliştirmeden sonra çeşitli patent ve sertifikalar elde etmişlerdir. Üstün performans, rekabetçi fiyat, yüksek verimlilik, bakım kolaylığı ve maliyet tasarrufu ile yurtiçinde ve yurtdışında yaygın olarak kabul edilmiştir.

Yetenekli profesyonellerimiz, müşterilere sivil çizimler, kurulum ve montaj, denetim, ihtiyaç duyulan en uygun hepsi bir arada çözümler sunacaktır.

satış sonrası servis yanı sıra devreye alma ve personel eğitimi.

Ana hammadde: PP, PE ve PS.

Gerekli güç: yaklaşık 280KWH / Ton

Atık plastiklerin işlenmesi için günlük kapasite: 10 ton ile 500 ton arası

Yağ oranı: farklı hammaddelere göre% 50 ila% 90 arasında

Piroliz ve damıtma sonrası elde ettiğimiz 4 nihai ürün. Ve bunların kullanımı aşağıda.


1- Arıtma yağı

(1) dizel yağı (0 # veya 5 #)

Tüm yağlar için% 75 - 80 içerir. Ve forklift ve diğer mühendislik kamyonu, gemi, jeneratör ve vb kullanılabilir.

(2) benzin yağı

Tüm yağlar için yaklaşık% 20 içerir. Ve 1 : 1'de daha yüksek olan bir ocağı değerindeki yağla karıştırıldıktan sonra ya da doğrudan benzinli jeneratörde kullanılan otomobil yağı olabilir.


2- Gaz

Yeniden kullanılacak. (İşleme sırasında üretilen yanıcı gaz, tüm plastik piroliz işlemi için çok fazla enerji tasarrufu sağlayacak ekipmanın ısıtılması için yakıt olarak geri dönüştürülebilir.)

3- Su

Yoğuşma suyu olarak tekrar kullanılacaktır.

4- Cüruf

Kömür ve karbon ile birlikte aktif karbon ve karbon çubuk veya yanma yapılabilir.

Atık plastikten yağ makinesine ÖZEL ÖZELLİKLER

Cihazın işlevi, atmosferik şartlar altında katalitik kırma reaktöründe her türlü atığın kullanılmasıdır ve organik polimer zincirini atık plastiğinde keser ve düşük moleküler hidrokarbonlar - yakıta indirgenir. C5 altında işlem yapılmayan ve gaz geri kazanım ünitesi tarafından geri dönüştürülen ve voltaj stabilizasyonundan sonra yakıt brülörüne borulanan, cihaza giden ısıyı çevreye sekonder kirliliğin ortadan kaldırdığı C5 altında bulunan yanmayan ve yanıcı gaz.
Onun ekipmanı ile karakterizedir:
1, piroliz sırasında üretilen yanıcı gaz kullanımı ve elektrik enerjisi 500 derece (her ton hammadde için yaklaşık 60kg üreten) kadar tasarruf, doğrudan boşaltma gazı neden olduğu kirliliği ortadan kaldırır ve ekonomik verimliliği artırır. Her ton hammadde için 60 USD avantaj sağlar).
2, atmosferik basınç operasyonu, bilgisayar monitörü, çoklu koruma, güvenlik iyidir.
3, Katalitik tamamen çatlama. Çöp plastiğinde organik maddeleri tamamen kırın ve yağ oranı daha yüksektir (tek kap günlük işlem kapasitesi 2 ton atık plastik veya bir ton yağ üreten).
4, İyi çevresel performans. Ham maddeleri yıkamayın ve su kirliliğinden kaçının. Bir gaz için ortaya çıkan kendi kendine ısıtma cihazı, kalıntı karbon siyahı ve karbon çubuğunun hammaddesi olarak kullanılabilen toz kömürü veya kömür ve karbon ile birlikte yanmadır.

5, Bizim makine sistemi SÜREKLİ ve OTOMATİK tipi. Bilgisayar kontrollü ekipman, basit operasyon, daha az personel kullanarak, 10 ton işleme ekipmanı için sadece sekiz kişi 24 saat çalışır.

6, sabit sıcaklık slagging cihazı (şirketin patent) kullanarak, sızıntı tokat çözmek için bir güvenlik riski teşkil etti.
7, plastik ısıtma işlemi gumming sorunları ve yavaş ısınma eksiklikleri çözmek için parti tipi karıştırıcı (şirketin patent) ve özel iletim ortamı kullanma.
8, gaz geri kazanım ve voltaj stabilize tedarik cihazı (şirketin patent) kullanarak, ısı istikrarsızlık ve sıcaklık kontrol edilemeyen çatlama işlemi kararsızlık tarafından üretilen gaz akışını çözmek için.
9, özel bir plastik kırma katalizör formülasyonu (şirketin özel teknolojisinin) ve plastik çatlama işleminin (şirketin patentinin) kullanılması. Sıvı fazda ve katalitik parçalama kombinasyonunda, sıvı fazda katalitik çatlama için zayıf yağ kalitesinden kaynaklanan olumsuzluklardan kaçınmak ve gerekli yüksek sıcaklıklarda ve buhar fazında katalitik çatlama için büyük enerji eksikliklerinden kaçınmak için.

10, fazla balmumu yağı çözmek için çoklu kataliz ve piroliz teknolojisini benimseyin.

Hizmet

1. Montaj çizimlerini sitenize göre tasarlayın.

2. Ana ekipman için 2 yıl içerisinde (işletim prosedürlerinin ve yapay hasarların ihlali hariç) kalite garantisi verin.
3. Makine için ömür boyu bakım sağlar.
4. Yükseltme teknolojisi ücretli hizmetler sağlar (müşterilerin izni altında).

5. Her bir makine grubu için, kurulumunuza rehberlik edecek, makineyi test edecek ve işçilerinizi eğitecek bir teknisyen gönderilecektir.

Not:

1. Müşterilerimiz, şirketimizin ekipmanını sipariş etmeden önce yerel atık plastiği için pazar araştırması yapmalıdır. Sadece güvenilir hammadde tedariki vardır, o zaman yatırımınızın geri dönüşü sağlanacaktır.
2. Odak ateş alanı için ekipman üretim ve depolama alanları, havai fişek için kesinlikle yasaktır. Lütfen konut sakinlerinden uzak durun.

İletişim bilgileri
Anhui Oursun Resource Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Eileen Lee

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)