Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerYakıt Makinasına Atık Plastik

Yakıt Makineye Tam Otomatik Atık Plastik 280KWH / Ton Güç OS-66T

iyi kalite Dizel Makineye Atık Plastik satış için
iyi kalite Dizel Makineye Atık Plastik satış için
Ben sohbet şimdi

Yakıt Makineye Tam Otomatik Atık Plastik 280KWH / Ton Güç OS-66T

Çin Yakıt Makineye Tam Otomatik Atık Plastik 280KWH / Ton Güç OS-66T Tedarikçi

Büyük resim :  Yakıt Makineye Tam Otomatik Atık Plastik 280KWH / Ton Güç OS-66T

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: OURSUN
Sertifika: GS CE
Model numarası: OS-66T

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 20t/gün
Teslim süresi: 90 iş günü
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Anahtar kelimeler: yakıt dönüştürme işlemi için plastik İşlevi: Sürekli Piroliz Tesisi
Sertifika: SGS CE GS Güç: 280KWH / Ton
Modeli: OS-66T Yağ oranı: % 50 ila% 90 arasında

Yakıt Makineye Tam Otomatik Atık Plastik 280KWH / Ton Güç OS-66T

Ana hammadde: PP, PE ve PS.

Gerekli güç: yaklaşık 280KWH / Ton

Atık plastiklerin işlenmesi için günlük kapasite: 10 ton ile 500 ton arası

Yağ oranı: farklı hammaddelere göre% 50 ila% 90 arasında

Fabrikamız en son piroliz teknolojisini benimser ve onlarca yıl süren inovasyon ve geliştirmeden sonra çeşitli patent ve sertifikalar elde etmişlerdir. Üstün performans, rekabetçi fiyat, yüksek verimlilik, bakım kolaylığı ve maliyet tasarrufu ile yurtiçinde ve yurtdışında yaygın olarak kabul edilmiştir.

Yetenekli profesyonellerimiz, müşterilere sivil çizimler, kurulum ve montaj, denetim, ihtiyaç duyulan en uygun hepsi bir arada çözümler sunacaktır.

satış sonrası servis yanı sıra devreye alma ve personel eğitimi.

Piroliz ve damıtma sonrası elde ettiğimiz 4 nihai ürün. Ve bunların kullanımı aşağıda.


1- Arıtma yağı

(1) dizel yağı (0 # veya 5 #)

Tüm yağlar için% 75 - 80 içerir. Ve forklift ve diğer mühendislik kamyonu, gemi, jeneratör ve vb kullanılabilir.

(2) benzin yağı

Tüm yağlar için yaklaşık% 20 içerir. Ve 1 : 1'de daha yüksek olan bir ocağı değerindeki yağla karıştırıldıktan sonra ya da doğrudan benzinli jeneratörde kullanılan otomobil yağı olabilir.


2- Gaz

Yeniden kullanılacak. (İşleme sırasında üretilen yanıcı gaz, tüm plastik piroliz işlemi için çok fazla enerji tasarrufu sağlayacak ekipmanın ısıtılması için yakıt olarak geri dönüştürülebilir.)

3- Su

Yoğuşma suyu olarak tekrar kullanılacaktır.

4- Cüruf

Kömür ve karbon ile birlikte aktif karbon ve karbon çubuk veya yanma yapılabilir.

Eski plastik atmosferik çatlama üretimi yakıt projesinin kaynağı

Son yüzyılın başlarında insanlığın büyük bir icadı - petrolden plastiğin çıkarılması. Plastiğin icadı, insan toplumuna büyük kolaylık getirdi. Plastiklerin geniş çapta uygulanması insanların günlük işlerinin, yaşamının ve eğlencenin neredeyse her yönünü içerir.

Plastikler çok yaygın olarak kullanılmaktadır ve ayrıca ciddi çevresel etkilere neden olan plastik ambalaj bantları, kutular, içecek şişeleri, çantalar, dokuma çantalar, oyuncaklar, elektrik kutuları, tarım malları, vb. kirlilik. Plastiğin çevreye olan kirliliğini ortadan kaldırmak ve hazineyi hazineye dönüştürmek, ilgili araştırmacıların çözmek için çok çalıştıkları zor bir sorundur ve aynı zamanda dünyanın dört bir yanındaki hükümetlerin daha fazla önem vermesi bir sorundur.

Anhui Aosheng Resources Utilization Company'nin bilimsel ve teknik personeli, çok sayıda pazar araştırması yoluyla atık plastiklerle uğraşmanın birkaç yolunun bulunduğunu, ancak hala büyük eksiklikler olduğunu bulmuşlardır:

  • Rejenerasyon granülasyon metodu: Bu metot, proseste basit ve ekipman girdisi maliyetinde düşük olmasına rağmen, ana dezavantajı, hammadde için katı gerekliliklerdir. Farklı türde plastiklerin sıralanması ve temizlenmesi gerekir ve özellikle kirli olan atık materyallerin kullanımı neredeyse imkansızdır, örneğin geri dönüştürülmüş kağıt fabrikalarında evsel çöp ve atık plastiklerdeki plastik çantalar. Kullanılan plastiklerin kalitesi, doğası, boyutu ve rengi gibi çok çeşitli plastikler nedeniyle, doğru sıralama için mekanik ekipmanın kullanılmasının imkansız olduğu tespit edilmiştir. Bu nedenle, temelde manuel olarak sıralanabilir. Bu sıralama büyük miktarda insan gücü girişi gerektirmektedir, bu nedenle işgücü maliyeti nispeten büyüktür. Ekonomik faydalar zayıftır. Temizleme, su kirliliğine ve israfına neden olmak için çok fazla su gerektirir, bu nedenle sosyal faydalar zayıftır.

  • Çöp plastik yakma gücü üretimi yöntemi: Bu yöntem daha önce birçok gelişmiş ülke tarafından benimsenmiştir. Daha sonra, insanlar bu yöntemin en ideal yöntem olmadığını, çünkü çok sayıda dezavantaj olduğunu ve atmosfere kirliliğin dezavantajlarından biri olduğunu gördüler. Ek olarak, ekipman giriş maliyeti çok büyüktür, ekipman işletme maliyeti yüksektir, bu nedenle ekonomik faydalar zayıftır. Hükümet sübvansiyon sağlamazsa, piyasa bunu teşvik edemez.

  • Çöp plastik depolama: Bu yöntem iyi bilinmesine rağmen, ne ekonomik faydaları ne de sosyal faydaları vardır. Araziyi kaplar, çürümesiz birkaç yüz yıl boyunca toprağa gömülür ve toprağa ciddi kirliliği vardır.

  • Atık plastiklerin yakıt üretmek için kırılması: Bu yöntem teorik olarak daha iyi bir işlemdir çünkü plastikler petrol ürünlerinin polimerizasyonu yoluyla üretilir. Plastikler petrol ürünleri ile çatlatarak çevrilebilirse, o zaman bu çok iyi bir yoldur. Bu teknoloji, 1970'lerde yurtiçi ve yurtdışında birçok uzman ve devlet kurumu olarak bu araştırma çalışmasında büyük miktarlarda yatırım yaptı. Bununla birlikte, yüksek teknik zorluk ve Ar-Ge'ye yapılan büyük yatırım nedeniyle, piyasadaki bu tür ekipmanların çoğu, kusurlu teknoloji nedeniyle ciddi bir ikincil kirliliğe neden olacaktır. Üretilen yakıtın kalitesi standartlara uygun değildir, enerji tüketimi büyüktür ve ekonomik faydalar gerçekleşir. Zayıf ve güvenlik riskleri ile, popülerleşmeyi teşvik etmek zordur.

Plastiğin çevreye olan kirliliğini nasıl güvenli bir şekilde ve tamamen ortadan kaldırmak, atıkları hazineye dönüştürmek ve gerçekten etkili bir şekilde kullanmak. Ayrıca, ikincil kirlilik üretmeyecek ve çevre kirliliğinin kontrolünden daha ekonomik kazanç elde edebilecek. Gerçek sosyal ve ekonomik faydalar, Anhui Aosheng Resources Utilization Company'nin takip ettiği hedeflerdir. Araştırmacılarımızın on yılı aşkın çabaları ve sayısız denemeleri sayesinde atık plastiklerden atık yakıt üretme sürecinde çeşitli problemleri çözdük.

Aynı zamanda, yurtdışında benzer ekipmanların yatırımını, geniş taban alanı, karmaşık yapı, hantal operasyon, yüksek üretim maliyeti, sıkı hammadde gereksinimleri, yüksek enerji tüketimi, düşük ısıl verim, su ısıtıcısında kalın karbon depolamayı özetledik ve ağır yağ. Ekonomik faydaların ve diğer kusurların olmayışı nedeniyle, çok sayıda deneyler temelinde, Çin'in kimyasal makine ve teçhizat imalatının yapısal özellikleri ile birleştiğinde, çok sayıda yerli ve yabancı ilgili malzemenin tekrar tekrar araştırılması ve gözden geçirilmesinden sonra, başarılı bir şekilde çeşitli ülkelerde popülerleşme için düşük maliyet. Faydalı model, basit yapının, küçük işgal edilen alanın, düşük enerji tüketiminin, düşük üretim maliyetinin, küçük yatırımın, geniş hammadde kaynağının, yatırımın hızlı geri dönüşünün ve yüksek kaliteli akaryakıtın ve “çevresel enerji tasarruflu atıkların avantajlarına sahiptir. plastik atmosferik çatlama ekipmanı. Ekipman, elektrikli ısıtma ekipmanının büyük miktarda elektrik tüketiminden kaçınarak ve kaynakların kapsamlı bir şekilde kullanılmasından tamamen yararlanmak için kendi başına üretilen yanıcı gazı tamamen kullanır.

İletişim bilgileri
Anhui Oursun Resource Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Eileen Lee

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)