Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerPetrol Fabrikasına Atık Plastik

Petrol Fabrikası / Piroliz Lastik Geri Dönüşüm Tesisi Çevre Dostu Küçük Ölçekli Atık Plastik

iyi kalite Dizel Makineye Atık Plastik satış için
iyi kalite Dizel Makineye Atık Plastik satış için
Ben sohbet şimdi

Petrol Fabrikası / Piroliz Lastik Geri Dönüşüm Tesisi Çevre Dostu Küçük Ölçekli Atık Plastik

Çin Petrol Fabrikası / Piroliz Lastik Geri Dönüşüm Tesisi Çevre Dostu Küçük Ölçekli Atık Plastik Tedarikçi

Büyük resim :  Petrol Fabrikası / Piroliz Lastik Geri Dönüşüm Tesisi Çevre Dostu Küçük Ölçekli Atık Plastik

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: OURSUN
Sertifika: GE CS
Model numarası: OS-28T

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 305
Teslim süresi: 90 iş günü
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Anahtar kelimeler: dizel fabrikasına plastik atık Modeli: OS-28T
Günlük üretim kapasitesi: 10 ton ila 500 ton arası Yağ oranı:: % 50 ila% 90 arasında
Çalışma yöntemi: Tamamen sürekli Son ürünler: arıtma yağı, benzin yağı, Gaz, Su, Cüruf

Petrol Fabrikası / Piroliz Lastik Geri Dönüşüm Tesisi Çevre Dostu Küçük Ölçekli Atık Plastik

Ana hammadde: PP, PE ve PS.

Gerekli güç: yaklaşık 280KWH / Ton

Atık plastiklerin işlenmesi için günlük kapasite: 10 ton ile 500 ton arası

Yağ oranı: farklı hammaddelere göre% 50 ila% 90 arasında

Atık dönüşüm tesisimiz olan atık plastiğimiz , en son piroliz teknolojisini benimser ve onlarca yıl süren inovasyon ve geliştirmeden sonra çeşitli patent ve sertifikalar elde etmişlerdir. Üstün performans, rekabetçi fiyat, yüksek verimlilik, bakım kolaylığı ve maliyet tasarrufu ile yurtiçinde ve yurtdışında yaygın olarak kabul edilmiştir.

Anhui Aosheng teknik personelinin, plastiklerin çevre kirliliğini tamamen ve güvenli bir şekilde ortadan kaldırmak, onu hazine haline getirmek, iyice kullanmak ve ikinci kirliliğe yol açmamak için peşinde koşması; Aynı zamanda, sosyal faydaların ve ekonomik faydaların geleceğine gerçekten ulaşabilecek çevre kirliliğini kontrol etmekten büyük ekonomik getiriler elde edilebilir. 10 yılı aşkın çaba ve sayısız denemeden sonra, teknik personelimiz nihayet akaryakıt üretmek için atık plastiklerin pirolizinde bu kadar çok zorluk çözmüşlerdir. Bu arada, büyük yatırımlar, karmaşık yapı, karmaşık işletme, yüksek maliyet, yabancı ekipmanların hammaddeleri için katı gereksinimler ve yüksek enerji tüketimi, düşük ısıl verim, su ısıtıcısında kalın karbon birikimi gibi yabancı ve yerli benzer ekipman sorunlarını özetledik. Ağır petrol, yerli ekipmanın ekonomik yararı yoktur. Yurtiçinde ve yurtdışında çok sayıda ilgili materyale tekrar tekrar araştırma ve referans yaptıktan sonra, yerli imalat kimyasal makine ve ekipmanlarının yapı özelliklerini birleştirdik. Son olarak, sayısız çalışmadan sonra çevre koruma altında çevre koruma ve enerji tasarrufu sağlayan plastik kırma ekipmanı yaratmayı başardık. Ekipman, düşük maliyet, basit yapı, küçük meslek, düşük enerji tüketimi, küçük yatırımlar, geniş hammaddeler, hızlı yatırım getirileri ve kaliteli yakıt gibi birçok avantajla pazarda istemi ve popüler hale getirmek için uygundur. Bu ekipman ısınmak için kendiliğinden üretilen yanıcı gazı tamamen kullanır ve bu da büyük miktarda elektrik tüketimini önler ve kaynakların tam kullanımını gerçekten sağlar.

Fonksiyon ve özellikleri:

İşlev:

Ekipmanın işlevi, Atmosferik basınç reaktöründe katalitik olarak kırılacak olan atık plastikleri kullanmakta ve daha sonra atık plastiklerdeki organik polimer zinciri kesilmekte ve düşük moleküler ağırlıklı hidrokarbonlara, akaryakıtlara indirgenmektedir. Ekipmanın ürettiği C5 gazı altındaki yanıcı, soyulmamış gazlar, sabit basınçtan sonra gaz geri kazanım ünitesi ve taşınan yakıt yakıcısı tarafından boru hattı ile geri dönüştürülür. Bu yüzden kendi başına ısıtılır ve ikincil çevre kirliliğini ortadan kaldırır.

Özellik:

  • Enerji tasarrufu

Pirolizde üretilen yanıcı gazla ısıtılır (her bir ton hammadde yaklaşık 60kg gaz üretebilir). Bir ton hammadde başına 500'den fazla elektrik tasarrufu. Doğrudan gaz emisyonuna kıyasla, sadece kirliliği ortadan kaldırmaz, aynı zamanda ekonomik faydaları da arttırır. (Hammaddelerin ton başına ekonomik faydaları 400RMB'den daha büyüktür)

  • Kasa

Normal basınç çalışması, bilgisayar izleme, çoklu koruma, iyi güvenlik.

  • Yüksek yağ verimi

Tamamen katalitik çatlama. Atık plastiklerin organik bileşenleri tamamen kırılabilir ve yağ verimi yüksektir (günde 2 tondan fazla tek su ısıtıcısı veya günlük petrol üretimi 1 tondan fazla olan atık plastik miktarı).

  • Çevre dostu

Hammadde yıkamaya ihtiyaç duymaz, su kirliliğinden kaçının. Kendi başına üretilen gaz, enerji tasarrufu ve çevre koruma olan ısı için kullanılabilir. Kalıntı, karbon siyahı endüstrisi için doğrudan hammadde olarak satılan veya doğrudan kömür yakma işlemine katılabilen toz haline getirilmiş kömürdür.

  • Son derece otomatik

Tam bilgisayar kontrolü, kolay kullanım ve daha az çalışan. Günlük 30 tonluk tek bir vardiya çalışması sadece 4 ila 6 kişinin çalışmasını gerektirir.

  • Güvenlik sorunları çözüldü

Sabit basınç yüksek sıcaklık cüruf tahliye cihazı (firmamızın patent) benimseyen, cüruf deşarj cihazının sızıntısı kaynaklanan güvenlik gizli sorunu çözmek

  • Boşluk karıştırıcı uygulaması

Boşluk karıştırıcısı (firmamız tarafından patentlendirilmiştir) ve özel ısı iletim ortamı, jelatinizasyon problemini ve plastik ısıtma işleminde yavaş ısıtma oranının eksikliğini çözmek için kullanılmaktadır.

  • İstikrarlı akış, emzik ve sıcaklık

Gaz geri kazanımı ve sabit basınçlı besleme cihazı (firmamız tarafından patentlendirilmiştir), ısının kararsız olduğu ve piroliz işlemi sırasında gazın kararsız akış hızı nedeniyle sıcaklığın kontrol edilemediği sorunu çözmektedir.

  • Yüksek kaliteli yakıt ve düşük enerji tüketimi

Özel plastik çatlama katalizörü (firmamızın tescilli teknolojisi) formülü ve plastik çatlama prosesi (firmamız tarafından patentlenmiştir). Sıvı fazlı katalitik çatlağın gaz fazı katalitik çatlağı ile birleştirilmesiyle, sıvı faz katalitik çatlama ve düşük kaliteli petrol ürünlerinin eksikliğinden kaçınılır ve yüksek sıcaklık ve gaz fazı katalitik çatlamasının yüksek enerji tüketiminin dezavantajları önlenir.

  • Düşük mumsu yağ

Mum yağının çevrimiçi katalitik çatlağı teknolojisi, mum yağının birçok problemini çözmek için kullanılır.

Piroliz ve damıtma sonrası elde ettiğimiz 4 nihai ürün. Ve bunların kullanımı aşağıda.


1- Arıtma yağı

(1) dizel yağı (0 # veya 5 #)

Tüm yağlar için% 75 - 80 içerir. Ve forklift ve diğer mühendislik kamyonu, gemi, jeneratör ve vb kullanılabilir.

(2) benzin yağı

Tüm yağlar için yaklaşık% 20 içerir. Ve 1 : 1'de daha yüksek olan bir ocağı değerindeki yağla karıştırıldıktan sonra ya da doğrudan benzinli jeneratörde kullanılan otomobil yağı olabilir.


2- Gaz

Yeniden kullanılacak. (İşleme sırasında üretilen yanıcı gaz, tüm plastik piroliz işlemi için çok fazla enerji tasarrufu sağlayacak ekipmanın ısıtılması için yakıt olarak geri dönüştürülebilir.)

3- Su

Yoğuşma suyu olarak tekrar kullanılacaktır.

4- Cüruf

Kömür ve karbon ile birlikte aktif karbon ve karbon çubuk veya yanma yapılabilir.

İletişim bilgileri
Anhui Oursun Resource Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Eileen Lee

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)