Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerYakıt Makinasına Atık Plastik

Yakıt Makinesi 2 Yıl Garanti Sıfır Kirliliğe Profesyonel Güvenli Atık Plastik

iyi kalite Dizel Makineye Atık Plastik satış için
iyi kalite Dizel Makineye Atık Plastik satış için
Ben sohbet şimdi

Yakıt Makinesi 2 Yıl Garanti Sıfır Kirliliğe Profesyonel Güvenli Atık Plastik

Çin Yakıt Makinesi 2 Yıl Garanti Sıfır Kirliliğe Profesyonel Güvenli Atık Plastik Tedarikçi

Büyük resim :  Yakıt Makinesi 2 Yıl Garanti Sıfır Kirliliğe Profesyonel Güvenli Atık Plastik

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: OURSUN
Sertifika: GS CE SGS
Model numarası: OS-68

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 305
Teslim süresi: 90days
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Anahtar kelimeler: Atık plastiğin yakıta dönüştürülmesi Modeli: OS-68
Ana Hammadde: PP, PE ve PS. Garanti: 2 yıl
Özellikleri: Gerçek anlamda endüstriyel sürekli Makina tipi: Otomatik Atık Piroliz Tesisi

Yakıt Makinesi 2 Yıl Garanti Sıfır Kirliliğe Profesyonel Güvenli Atık Plastik

Teknik sürecin kısa tanıtımı

OURSUN Piroliz Teknolojisi Proses, plastik parçalama atıklarından başlar, ilk önce uygun büyüklükteki parçalara parçalanır ve daha sonra düşük sıcaklıkta sülfür transfer katalizörü ile birlikte normal basınçlı düşük sıcaklıklı piroliz reaksiyonu için OURSUN piroliz reaktörüne sürekli olarak beslenir . Sıcak mühürlü cihaz.


→ Piroliz işlemi ile üretilen petrol gazı, ayrıştırmadan ve yağ ayırıcıdan soğutulduktan sonra akaryakıt ve az yanıcı gaz (ovma sonrası geri dönüşüm kullanımı) haline dönüştürülecektir.

→ Fırçalama işleminden sonra yanıcı gaz, ısıtma sistemi için yakıt olarak kullanılacaktır. Isıtma sistemi, enerji tasarrufu sağlayan ve işletme maliyetini azaltan artık ısı geri dönüşüm teknolojisi uygular. Üretim hattının ürettiği egzoz gazı, çevre standartlarına uygun olarak arıtılacak ve daha sonra deşarj edilecektir.

Atık Plastik Yakıt Makinemiz, en son piroliz teknolojisini benimser ve onlarca yıl süren inovasyon ve geliştirmeden sonra çeşitli patent ve sertifikalar elde etmişlerdir. Üstün performans, rekabetçi fiyat, yüksek verimlilik, bakım kolaylığı ve maliyet tasarrufu ile yurtiçinde ve yurtdışında yaygın olarak kabul edilmiştir.

Yetenekli profesyonellerimiz, müşterilere sivil çizimler, kurulum ve montaj, denetim, ihtiyaç duyulan en uygun hepsi bir arada çözümler sunacaktır.

satış sonrası servis yanı sıra devreye alma ve personel eğitimi.

Ana hammadde: PP, PE ve PS.

Gerekli güç: yaklaşık 280KWH / Ton

Atık plastiklerin işlenmesi için günlük kapasite: 10 ton ile 500 ton arası

Yağ oranı: farklı hammaddelere göre% 50 ila% 90 arasında

Piroliz ve damıtma sonrası elde ettiğimiz 4 nihai ürün. Ve bunların kullanımı aşağıda.


1- Arıtma yağı

(1) dizel yağı (0 # veya 5 #)

Tüm yağlar için% 75 - 80 içerir. Ve forklift ve diğer mühendislik kamyonu, gemi, jeneratör ve vb kullanılabilir.

(2) benzin yağı

Tüm yağlar için yaklaşık% 20 içerir. Ve 1 : 1'de daha yüksek olan bir ocağı değerindeki yağla karıştırıldıktan sonra ya da doğrudan benzinli jeneratörde kullanılan otomobil yağı olabilir.


2- Gaz

Yeniden kullanılacak. (İşleme sırasında üretilen yanıcı gaz, tüm plastik piroliz işlemi için çok fazla enerji tasarrufu sağlayacak ekipmanın ısıtılması için yakıt olarak geri dönüştürülebilir.)

3- Su

Yoğuşma suyu olarak tekrar kullanılacaktır.

4- Cüruf

Kömür ve karbon ile birlikte aktif karbon ve karbon çubuk veya yanma yapılabilir.

Atık plastikten yağ makinesine ÖZEL ÖZELLİKLER

Cihazın işlevi, atmosferik şartlar altında katalitik kırma reaktöründe her türlü atığın kullanılmasıdır ve organik polimer zincirini atık plastiğinde keser ve düşük moleküler hidrokarbonlar - yakıta indirgenir. C5 altında işlem yapılmayan ve gaz geri kazanım ünitesi tarafından geri dönüştürülen ve voltaj stabilizasyonundan sonra yakıt brülörüne borulanan, cihaza giden ısıyı çevreye sekonder kirliliğin ortadan kaldırdığı C5 altında bulunan yanmayan ve yanıcı gaz.
Onun ekipmanı ile karakterizedir:
1, piroliz sırasında üretilen yanıcı gaz kullanımı ve elektrik enerjisi 500 derece (her ton hammadde için yaklaşık 60kg üreten) kadar tasarruf, doğrudan boşaltma gazı neden olduğu kirliliği ortadan kaldırır ve ekonomik verimliliği artırır. Her ton hammadde için 60 USD avantaj sağlar).
2, atmosferik basınç operasyonu, bilgisayar monitörü, çoklu koruma, güvenlik iyidir.
3, Katalitik tamamen çatlama. Çöp plastiğinde organik maddeleri tamamen kırın ve yağ oranı daha yüksektir (tek kap günlük işlem kapasitesi 2 ton atık plastik veya bir ton yağ üreten).
4, İyi çevresel performans. Ham maddeleri yıkamayın ve su kirliliğinden kaçının. Bir gaz için ortaya çıkan kendi kendine ısıtma cihazı, kalıntı karbon siyahı ve karbon çubuğunun hammaddesi olarak kullanılabilen toz kömürü veya kömür ve karbon ile birlikte yanmadır.

5, Bizim makine sistemi SÜREKLİ ve OTOMATİK tipi. Bilgisayar kontrollü ekipman, basit operasyon, daha az personel kullanarak, 10 ton işleme ekipmanı için sadece sekiz kişi 24 saat çalışır.

6, sabit sıcaklık slagging cihazı (şirketin patent) kullanarak, sızıntı tokat çözmek için bir güvenlik riski teşkil etti.
7, plastik ısıtma işlemi gumming sorunları ve yavaş ısınma eksiklikleri çözmek için parti tipi karıştırıcı (şirketin patent) ve özel iletim ortamı kullanma.
8, gaz geri kazanım ve voltaj stabilize tedarik cihazı (şirketin patent) kullanarak, ısı istikrarsızlık ve sıcaklık kontrol edilemeyen çatlama işlemi kararsızlık tarafından üretilen gaz akışını çözmek için.
9, özel bir plastik kırma katalizör formülasyonu (şirketin özel teknolojisinin) ve plastik çatlama işleminin (şirketin patentinin) kullanılması. Sıvı fazda ve katalitik parçalama kombinasyonunda, sıvı fazda katalitik çatlama için zayıf yağ kalitesinden kaynaklanan olumsuzluklardan kaçınmak ve gerekli yüksek sıcaklıklarda ve buhar fazında katalitik çatlama için büyük enerji eksikliklerinden kaçınmak için.

10, fazla balmumu yağı çözmek için çoklu kataliz ve piroliz teknolojisini benimseyin.

İletişim bilgileri
Anhui Oursun Resource Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Eileen Lee

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)