Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerPetrol Fabrikasına Atık Plastik

Sürekli Piroliz Atık Plastik Yağ Fabrikasına 10 Ton - 500 Ton Günlük Kapasiteye

iyi kalite Dizel Makineye Atık Plastik satış için
iyi kalite Dizel Makineye Atık Plastik satış için
Ben sohbet şimdi

Sürekli Piroliz Atık Plastik Yağ Fabrikasına 10 Ton - 500 Ton Günlük Kapasiteye

Çin Sürekli Piroliz Atık Plastik Yağ Fabrikasına 10 Ton - 500 Ton Günlük Kapasiteye Tedarikçi

Büyük resim :  Sürekli Piroliz Atık Plastik Yağ Fabrikasına 10 Ton - 500 Ton Günlük Kapasiteye

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: oursun
Sertifika: GS CE SGS
Model numarası: os-200t

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 305
Teslim süresi: 90days
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Anahtar kelimeler: plastik atıklardan dizel yakıt Modeli: os-200t
Günlük üretim kapasitesi: 10 ton ila 500 ton arası Yağ oranı:: % 50 ila% 90 arasında
Türü: atık plastik süreci İşlevi: Sürekli Piroliz Tesisi

Sürekli Piroliz Atık Plastik Yağ Fabrikasına 10 Ton - 500 Ton Günlük Kapasiteye

Şartname

Ana hammadde: PP, PE ve PS.

Gerekli güç: yaklaşık 280KWH / Ton

Atık plastiklerin işlenmesi için günlük kapasite: 10 ton ile 500 ton arası

Yağ oranı: farklı hammaddelere göre% 50 ila% 90 arasında

Plastiğin çevreye olan kirliliğini nasıl güvenli bir şekilde ve tamamen ortadan kaldırmak, atıkları hazineye dönüştürmek ve gerçekten etkili bir şekilde kullanmak. Ayrıca, ikincil kirlilik üretmeyecek ve çevre kirliliğinin kontrolünden daha ekonomik kazanç elde edebilecek. Gerçek sosyal ve ekonomik faydalar, Anhui Aosheng Resources Utilization Company'nin takip ettiği hedeflerdir. Araştırmacılarımızın on yılı aşkın çabaları ve sayısız denemeleri sayesinde atık plastiklerden atık yakıt üretme sürecinde çeşitli problemleri çözdük.

Aynı zamanda, yurtdışında benzer ekipmanların yatırımını, geniş taban alanı, karmaşık yapı, hantal operasyon, yüksek üretim maliyeti, sıkı hammadde gereksinimleri, yüksek enerji tüketimi, düşük ısıl verim, su ısıtıcısında kalın karbon depolamayı özetledik ve ağır yağ. Ekonomik faydaların ve diğer kusurların olmayışı nedeniyle, çok sayıda deneyler temelinde, Çin'in kimyasal makine ve teçhizat imalatının yapısal özellikleri ile birleştiğinde, çok sayıda yerli ve yabancı ilgili malzemenin tekrar tekrar araştırılması ve gözden geçirilmesinden sonra, başarılı bir şekilde çeşitli ülkelerde popülerleşme için düşük maliyet. Faydalı model, basit yapının, küçük işgal edilen alanın, düşük enerji tüketiminin, düşük üretim maliyetinin, küçük yatırımın, geniş hammadde kaynağının, yatırımın hızlı geri dönüşünün ve yüksek kaliteli akaryakıtın ve “çevresel enerji tasarruflu atıkların avantajlarına sahiptir. plastik atmosferik çatlama ekipmanı. Ekipman, elektrikli ısıtma ekipmanının büyük miktarda elektrik tüketiminden kaçınarak ve kaynakların kapsamlı bir şekilde kullanılmasından tamamen yararlanmak için kendi başına üretilen yanıcı gazı tamamen kullanır.

Yakıt ekipmanlarının atmosferik basınç çatlama üretimi için çevre dostu ve enerji tasarruflu atık plastiklerin işlevi ve özellikleri:

Ekipmanın işlevi, atık plastikler içindeki organik polimer zincirlerini kesmek ve bunları düşük moleküler hidrokarbonlar-yakıta indirgemek için atmosferik basınç reaktöründe katalitik olarak kırılmak üzere atıklar içinde atılan atık plastiklerin kullanılmasıdır.

Cihazın üretim sürecinde oluşan C5'in altında bulunan yanıcı pıhtılaşmayan gaz, gaz geri kazanım cihazı ile geri kazanılır ve ekipmanın ısıtılması için yakıt yakıcıya yakılacak olan boru hattı tarafından düzenlenir ve böylece ikincil kirliliğin ortadan kaldırılması sağlanır. çevreye gaz.

Özellik:

 • Çatlama işlemi sırasında oluşan yanıcı gazla ısıtılır (ton başına hammadde başına yaklaşık 60 kg gaz). Her bir ton hammadde, doğrudan gaz emisyonunun neden olduğu kirliliği ortadan kaldıran ve ekonomik yararı arttıran (hammaddelerin ton başına ekonomik faydası 400 yuan'dan fazla olan) 500 dereceden fazla elektrik enerjisi tasarrufu sağlar.
 • Atmosferik çalışma, bilgisayar izleme, çoklu koruma ve iyi güvenlik.
 • Katalitik çatlama tamdır. Atık plastiklerdeki organik bileşenleri tamamen parçalayabilir ve yüksek bir yağ verimine sahiptir (günde işlenen atık plastik miktarı 2 tondan fazla veya günlük yağ 1 tondan fazladır).
 • İyi çevresel performans. Su kirliliğinden kaçınmak için hammaddelerin temizlenmesi gerekmemektedir. Üretilen gaz, enerji tasarrufu ve çevre dostu olan ekipmanın ısıtılması için kullanılır. Tortu, karbon siyahı endüstrisinin bir hammaddesi olarak satılabilecek veya doğrudan kömür yakma işlemine dahil edilebilen kömür tozudır.
 • yüksek derecede otomasyon. Ekipman tamamen bilgisayar kontrollüdür, kullanımı kolaydır ve daha az personel gerektirir. Günlük 30 tonluk tek bir vardiya sadece 4 ila 6 kişi gerektirir.
 • Sabit basınçlı tip yüksek sıcaklık cüruflu deşarj (firmamızın patenti) cüruf deşarjının sızıntısının neden olduğu güvenlik tehlikesini çözmek için kullanılır.
 • Boşluklu karıştırıcı (firmamızın patenti) ve özel ısı ileten ortam, plastiklerin ısıtma işleminde jelleşme problemini ve yavaş ısıtma oranını çözmektedir.
 • Gaz geri kazanım regülatörü tedarik cihazı (firmamızın patenti), çatlama işleminin kararsızlığının neden olduğu ısı akışının kararsız olduğunu ve sıcaklığın kontrol edilemediği problemini çözmektedir.
 • Özel plastik çatlama katalizörü (firmamızın özel teknolojisi) formülasyonu ve plastik çatlama işlemi (firmamızın patentinde) kullanılmaktadır. Sıvı fazlı katalitik çatlama ve gaz fazı katalitik çatlamasının kombinasyonu, sıvı faz katalitik çatlama ve kötü yağ kalitesinin dezavantajlarını önler ve gaz fazı katalitik çatlama için yüksek sıcaklık ve yüksek enerji tüketiminin dezavantajlarını önler.
 • Yağ balmumu yağı sorununu çözmek için mum yağı online çoklu katalitik çatlama teknolojisi kullanımı.

Çevre dostu ve enerji tasarruflu atık plastiğin, yakıt basıncı ekipmanlarının atmosferik basınç çatlama üretimi için teknoloji ve süreç akışı, şirketimiz tarafından bağımsız olarak araştırılmış ve geliştirilmiştir. 4 ulusal buluş patenti ve 29 faydalı model kazandı ve birçok yeni teknoloji geliştirme aşamasında.

Çevre dostu ve enerji tasarruflu atık plastikleri, enerji tasarrufu açısından, özellikle iç ve dış sektörde lider olan, atmosferdeki basınç çatlama üretimi yakıt teknolojisi ile yurtiçi ve uluslararası düzeyde üretilmektedir. Müşterilerin seçebileceği 10 ton atık plastik ve herhangi bir işleme kapasitesi için mevcut ekipman mevcuttur.

Satış sonrası servis:

 • Şirketimiz tarafından sağlanan ekipman anahtar teslimi bir projedir ve ana kuruluşun kalite garantisi süresi iki yıldır (işletme prosedürlerinin ve insan yapımı hasarların ihlali hariç)
 • Firmamız tarafından sağlanan ekipman ömür boyu tamir edilmektedir.
 • Şirketimiz tarafından sağlanan ekipman, tüm ömür boyu teknoloji ücretli yükseltme hizmetinden (müşteri gönüllü olarak) faydalanmaktadır.
 • Şirketimizin ekipmanını sipariş etmeden önce, lütfen yerel atık plastik pazar araştırmasında iyi bir iş yapın. Sadece güvenilir hammadde tedariki, yatırım getirinizi garanti edebilir.
 • Ekipmanın üretim ve depolama alanları, temel yangın önleme alanlarıdır ve havai fişekler kesinlikle yasaktır; Lütfen konut alanlarından uzak durun.

İletişim bilgileri
Anhui Oursun Resource Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Eileen Lee

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)